Oszczędzamy …

24 kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
24 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Oszczędzamy … została wyłączona

Dzisiaj  będziecie  czytać  i  kolorować  komiksy  o  oszczędzaniu lasów,  wody  i  energii elektrycznej.  Będziecie  wykonywać  zadania  matematyczno – ekologiczne. Dacie  „drugie  życie”  plastikowemu  pojemnikowi  i  zrobicie  z  niego  skarbonkę. W  ramach  oszczędnego  gospodarowania  asortymentem  papierniczym  możecie  wykonać z  resztą  domowników  kreatywne  obrazki  i  otrzymacie  ode  mnie  porady  na  mniejsze  odpady. Być  może  zainteresuje  Was  rodzinna  gra  planszowa  oraz  wspólne  domowe  zabawy  ruchowe.

Zapraszam ! M. Wawrzecka

Oszczędzamy. docx

komiksy i zadania o oszczędzaniu

ćwiczenie ekologiczne