"Odblaskowo, Widocznie, Bezpiecznie" - podsumowanie konkursu plastycznego.

22 styczeń 2018
22 stycznia 2018, Komentarze Możliwość komentowania “Odblaskowo, Widocznie, Bezpiecznie” – podsumowanie konkursu plastycznego. została wyłączona

W roku szkolnym 2017/18 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Lotników Polskich odbyła się kolejna  Edycja Szkolnego  Konkursu Plastycznego:

” Odblaskowo, Widocznie, Bezpiecznie”

przeprowadzona  przez : Małgorzatę Ludwiczak, Agnieszkę Jaśczak i Małgorzatę Wawrzecką  w klasach I-VI  i wśród uczniów  uczestniczących w zajęciach świetlicowych.

Uczniowie wykonali prace plastyczne promujące  idee bezpiecznego poruszania się po drogach. Wykonane prace świadczą o zainteresowaniu uczniów problematyką bezpieczeństwa. Udział w konkursie pozwolił utrwalać wśród uczniów nawyki dotyczące bezpiecznego poruszania się w ruchu pieszych w drodze do i ze szkoły oraz uświadomił  konieczność noszenia elementów odblaskowych.

Prace konkursowe  zostały wykonane w wielu ciekawych technikach plastycznych w dogodnych dla każdego uczestnika formatach.

Jury oceniało je pod względem doboru techniki plastycznej, oryginalności wykonania, wykorzystania przestrzeni, czytelności pracy, zgodności z tematem i estetyki wykonania pracy .

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez  Radę Rodziców działającą przy naszej szkole podczas spotkania z przedstawicielem Komendy Powiatowej w Poddębicach z panią Małgorzatą Rzepecką w świetlicy szkolnej.

Nagrodzeni uczniowie:

z klas I -III

I miejsce:       Wiktor Ośkiewicz  IIIb

II miejsce:      Estera Krajewska  IIIb

Teodora Piotrowska  IIb

III miejsce:     Rafał Ożadowicz  IIb

Wyróżnienia:

Witold Woźniak  IIIg

Oliwier Majda IIb

Maja Polińska IIIg

Gabriela Rudnicka  IIIg

Kamila Kowalczyk IIb

Aniela Bechcińska  IIa

z klas IV – VI:

I miejsce:    Patrycja Kwiecień  V

Gabiela Kaczmarek IVb

II miejsce:   Zuzanna Rymarz  IV b

III miejsce:  Aleksandra Woźniak   IV b

GRATULUJEMY SERDECZNIE I ZAPRASZAMY

DO UDZIAŁU W INNYCH NASZYCH KONKURSACH!!!