Międzynarodowy Dzień Teatru w szkole i... przedszkolu

3 kwiecień 2018
3 kwietnia 2018, Komentarze Możliwość komentowania Międzynarodowy Dzień Teatru w szkole i… przedszkolu została wyłączona

Dzień Teatru

27 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wystąpili dla przedszkolaków. Grupa teatralna ,którą tworzą uczniowie klas Va i VI a zaprezentowali dwa przedstawienia, pt. „Bazyliszek” i „Paweł i Gaweł”, a występ podziwiały 6-latki z grupy „A” i „B” Publicznego Przedszkola przy ul. Przejazd w Poddębicach wraz z wychowawczyniami.

Duże zaangażowanie naszych uczniów w zorganizowanie strojów i rekwizytów, perfekcyjne opanowanie kwestii, umiejętności aktorskie oraz … serce włożone w przygotowanie sztuk zdecydowały o sukcesie. Występ został nagrodzony gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność – przedszkolaki, które chcą zostać aktorami tak jak ich starsi koledzy.

W ten ciekawy i oryginalny sposób uczczono Dzień Teatru.