Konkurs Misie - Tulisie rozstrzygnięty!!

24 listopad 2018
24 listopada 2018, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs Misie – Tulisie rozstrzygnięty!! została wyłączona

W dniu 23.11.2018 roku w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt.”Misie-Tulisie”. Konkurs ten został zorganizowany z myślą o obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”.

W konkursie wzięli udział chętni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Prace konkursowe zdobią tablicę przed wejściem do świetlicy szkolnej,co jest widoczne na zamieszczonych zdjęciach z wręczenia nagród.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i włożony wysiłek w wykonanie prac.

Życzę dalszych sukcesów.

Przygotowała: Sławomira Agata Stasiakiewicz