Karnawał trwa

21 styczeń 2018
21 stycznia 2018, Komentarze Możliwość komentowania Karnawał trwa została wyłączona
Karnawał trwa…
19 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów kl. IV-VII. W jej przygotowanie włączyli się nauczyciele, dyrekcja szkoły, samorząd uczniowski i rada rodziców.
W przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej bawiło się ok. 200 dzieci. Do tańca przygrywał im profesjonalny zespół muzyczny, który przypomniał  tegoroczne przeboje sylwestrowe.
Opiekunki samorządu p. M. Kowalczyk i p. B. Bednarek przygotowały dla dzieci  kilka konkursów i zabaw tanecznych. W konkursie na najliczniej przebraną klasę zwyciężyła VI A, która w nagrodę otrzyma karnet do pizzerii. Upominki wręczono także zwycięzcom nast. konkursów: “Taniec z balonem” i “Najciekawszy kostium karnawałowy”.
Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy, dlatego już o 18.30 p. M. Kowalczyk podziękowała wszystkim za wspaniałą zabawę i uczniowie pod opieką rodziców rozeszli się do domów.
Następna taka impreza już za rok. Do zobaczenia!