13 październik 2020
13 października 2020, Komentarze Możliwość komentowania Informacja dotycząca aktualnego stanu pandemicznego i częściowych zmian w trybie pracy szkoły została wyłączona

W związku z informacją przekazaną z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poddębicach, że jeden z nauczycieli naszej szkoły ma wynik pozytywny testu na obecność COVID-19, informujemy, iż:

uczniowie klas 5a, 5b, 6f, 7f oraz 8b od dnia 14 października 2020 do dnia 19 października 2020 r. włącznie przebywać będą na kwarantannie.

Zajęcia dla tych uczniów odbywać się będą zdalnie, zgodnie z planem lekcji przez platformę edukacyjną Teams i dziennik elektroniczny Librus.

Wszystkie pozostałe klasy pracują bez zmian.

Od dnia 14 października 2020 r. do odwołania wszystkie osoby przebywające na terenie szkoły, poza salami lekcyjnymi, mają obowiązek zakrywania nosa i ust (maseczką, bądź przyłbicą).

Wszelkie dodatkowe informacje na bieżąco będziemy przekazywać za pomocą dziennika elektronicznego Librus i strony internetowej szkoły.