Dzień Świetliczaka w świetlicy szkolnej

28 październik 2018
28 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Świetliczaka w świetlicy szkolnej została wyłączona

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

W dniu 22 października 2018 roku w Świetlicy Szkolnej w Poddębicach miało miejsce uroczyste włączenie klas pierwszych do świetlicowej gromady.

Zanim uczniowie zostali przyjęci do grona „świetliczaków” przeszli bardzo ważny test gotowości świetlicowej.

Pierwsza była próba wiedzy, następnie próba zabawy, próba sprawności, próba gimnastyki języka (poprawnego wymawiania trudnych słów) oraz sprawdzenie znajomości regulaminu świetlicowego. Po pozytywnym przejściu wszystkich prób odbyło się uroczyste ślubowanie przy słowach „Roty Świetliczaka”.

Było wiele uśmiechu i radości podczas gier, zabaw i konkursów.

Na pamiątkę „Pasowania na świetliczaka” każde dziecko otrzymało dyplom oraz własnoręcznie wykonane pióro z ołówkiem.

Opracowała i przygotowała : Sławomira Agata Stasiakiewicz