BEZPIECZNE FERIE

5 luty 2019
5 lutego 2019, Komentarze Możliwość komentowania BEZPIECZNE FERIE została wyłączona

W dniu 05.02.2019 r. Samorząd Uczniowski klas IV-VIII zorganizował spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach panią Małgorzatą Rzepecką. Funkcjonariuszka na spotkaniu z uczniami z klas IV – VI powiedziała o zagrożeniach, które czyhają na dzieci w trakcie ferii zimowych, omówiła zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Pani policjantka przypomniała uczniom zasady bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach oraz zwróciła uwagę na prawidłowe zachowanie wobec osób obcych.

Mamy nadzieję, że spotkanie przyczyni się do większego bezpieczeństwa naszych uczniów podczas ferii zimowych.

Aneta Brewińska