Zapraszamy do współpracy!!

31 marzec 2020
Kategoria Świetlica
31 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Zapraszamy do współpracy!! została wyłączona

Drodzy Państwo praca szkół, a tym samym świetlic szkolnych, przeniosła się do rzeczywistości wirtualnej. W związku z tym, chcemy bardzo Państwa prosić o współpracę, bo w dużej mierze od Państwa dobrej woli zależy to, czy treści umieszczane na naszej stronie propozycje akcji, konkursów, zabaw, prac plastycznych itp. dotrą do Waszych dzieci, od Waszej dobrej woli zależy również to, czy dzieci w tych działaniach wezmą udział. Jeżeli macie Państwo jakieś prośby, uwagi, odnośnie tego co miałoby się tutaj pojawiać, co mogłoby jakoś umilić czas Waszym dzieciom piszcie do nas poprzez dziennik elektroniczny lub na adres mailowy aga20ao@interia.pl.  Zachęcamy również do dzielenia się Waszymi pracami. Z przyjemnością zamieścimy je w naszej  wirtualnej galerii.

Wychowawczynie świetlicy:-)