Zwrot podręczników i wypożyczonych książek

31 sierpień 2020
31 sierpnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Zwrot podręczników i wypożyczonych książek została wyłączona

Informujemy, że zwrot podręczników i wypożyczonych książek odbywał się będzie w dniach:

1 – 4 września 2020 r. – zwrot podręczników do wychowawców klas.

2 – 11 września 2020 r. – zwrot wypożyczonych książek, lektur do biblioteki szkolnej według zasad  korzystania z biblioteki szkolnej podanych na stronie szkoły w Procedurach mających na celu zapobiegania i przeciwdziałanie COVID-19 wśród nauczycieli, uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujących na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Poddębicach od 1 września 2020 r. – § 10 Zasady korzystania z biblioteki szkolnej.

 

                                                                        Biblioteka szkolna

Komentarze zablokowane.