ZOSTAŃ SUPER ZAKRĘTAKIEM

6 listopad 2022
Kategoria Aktualności, Konkursy
6 listopada 2022, Komentarze Możliwość komentowania ZOSTAŃ SUPER ZAKRĘTAKIEM została wyłączona

W dniu 28 października 2022 r. oddaliśmy pierwszą porcję korków zebranych przez uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2022/23. Serdecznie dziękujemy  wszystkim , którzy chętnie i bardzo  aktywnie włączają się w akcję: indywidualnym uczniom, ich rodzinom i zespołom klasowym. W zbiórce zawsze bardzo aktywnie wspiera nas świetlica szkolna. Za duże zaangażowanie i pomoc w zbiórce korków dziękujemy też uczennicy klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach Zuzannie Łozińskiej oraz mieszkańcom i pracownikom  Spółdzielni Mieszkaniowej w Poddębicach. Pamiętajcie korki nic nas nie kosztują, a mogą pomagać.

KORKI W NASZEJ SZKOLE MOŻESZ ODDAĆ PRZEZ 12 MIESIĘCY W ROKU

uczniowie klasy I b