Zmiany w opłatach i sposobie płatności za obiady w roku 2022

3 styczeń 2022
3 stycznia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Zmiany w opłatach i sposobie płatności za obiady w roku 2022 została wyłączona

Informujemy, że od  dnia 3 stycznia 2022 r. ze względu na zmianę sposobu  rozliczeń, obowiązywać będzie nowa forma płatności za obiady w stołówce szkolnej – płatność online za pomocą systemu e-Stołówka.

Będzie to jedyny obowiązujący sposób płatności.

Inna forma płatności nie aktywuje konta obiadowego dziecka, co wiąże się z blokadą karty obiadowej i skutkować będzie  niewydaniem posiłku w danym miesiącu.

Obiady wykupić będzie można logując się do panelu rodzica w systemie
e-Stołówka i deklarując ilość wykupionych posiłków w danym miesiącu.

Płatności dokonywać będzie można za pośrednictwem bramki płatniczej  PayByNet, która umożliwia wpłaty natychmiastowe oraz aktywowanie konta obiadowego dziecka.

Przy dokonywaniu płatności należy uwzględnić kwotę powstałej z odpisów nadpłaty.

Prosimy o przestrzeganie terminów wykupywania obiadów w stołówce szkolnej:

– do dnia 9 stycznia 2022 r. należy wykupić obiady na miesiąc STYCZEŃ, aby dziecko mogło jeść obiady od 10 stycznia

– do dnia 25 stycznia 2022 r. należy wykupić obiady na miesiąc LUTY

Płatności za kolejne miesiące do 25 dnia każdego miesiąca, zgodnie z regulaminem stołówki.

Od dnia 3 stycznia 2022 r. zmianie ulega także cena obiadu w stołówce szkolnej:

Cały obiad – 5,00 zł

II danie – 3,00 zł