Zmiana na stanowisku Dyrektora Szkoły

31 Sierpień 2016
Kategoria Aktualności
31 sierpnia 2016, Komentarze Możliwość komentowania Zmiana na stanowisku Dyrektora Szkoły została wyłączona

Z dniem 31 sierpnia 2016 r., pani Elżbieta Gontarz, w związku z przejściem na emeryturę,  przestaje pełnić funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Kolejny rok szkolny nasza szkoła rozpocznie pod kierunkiem pana Sebastiana Bamberskiego, dotychczasowego nauczyciela wychowania fizycznego, nowego dyrektora Szkoły.

Dziękujemy, Pani Dyrektor!

Powodzenia, Panie Dyrektorze!

Z dniem 31 sierpnia 2016 r., pani Elżbieta Gontarz, w związku z przejściem na emeryturę,  przestała pełnić funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Kolejny rok szkolny nasza szkoła rozpoczęła pod kierunkiem pana Sebastiana Bamberskiego, dotychczasowego nauczyciela wychowania fizycznego, nowego dyrektora Szkoły.

Społeczność szkolna pragnie podziękować odchodzącej Pani Dyrektor słowami Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Dziękujemy za Pani zaangażowanie, ambicję i to, że zawsze, w każdej swojej decyzji stawała Pani po stronie dzieci, ich dobro mając za największą wartość.

Pani wychowankami czują się nie tylko obecni uczniowie i absolwenci szkoły, którzy na Pani lekcjach poznawali piękno ojczystego języka, ale także i większość nauczycieli i pracowników szkoły, których przyjmowała Pani do pracy i wprowadzała w tajniki nauczycielskiego fachu.

W ciągu długiego okresu, aż ćwierćwiecza, Pani pracy na stanowisku dyrektora szkoły, poddębicka „Jedynka” zmieniła się wyjątkowo, dziś będąc nowoczesną szkołą, w pełni gotową,, by sprostać wymaganiom współczesnej oświaty.

Może być Pani dumna z uczniów naszej szkoły. Ich sukcesy to Pani zasługa.

Dziękujemy, Pani Dyrektor!

Z radością i nadzieją witamy nowego dyrektora, od lat członka naszej szkolnej społeczności. Znamy Pańską pracowitość, zaradność oraz zdolności pedagogiczne i organizacyjne. Życzymy Panu, aby Pańskiemu zarządzaniu Szkołą przyświecało hasło sportowego współzawodnictwa, tak bardzo Panu bliskiego: „Citius-Altius-Fortius”. Niech uczniowie Pańskiej – naszej szkoły sięgają po wiedzę szybciej, wyżej, dalej!

Panie Dyrektorze,. jesteśmy gotowi do biegu po wiedzę, po sukcesy.

Czekamy na hasło „Start”!.

 

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej

 nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

 

Galeria

Komentarze zablokowane.