Zielona misja - niska emisja. IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego „Pryzmat”

18 Maj 2016
Kategoria Aktualności
18 maja 2016, Komentarze Możliwość komentowania Zielona misja – niska emisja. IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego „Pryzmat” została wyłączona

IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego „ Pryzmat” przebiegała pod hasłem „Zielona misja – niska emisja”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Maciej Desiewicz, Wiktor Kobielski i Wiktor Szewczyk, wszyscy z klasy VId.

Chłopcy po eliminacjach rejonowych, w których startowało 48 drużyn z całego województwa łódzkiego zakwalifikowali się do finału Konkursu ( znaleźli się w finałowej szesnastce). Finał to rozwiązywanie testu, zagadek, rebusów i zadań związanych z tematem. Odbyła się też prezentacja makiety domu pasywnego, w której uczniowie wykazali się znajomością rozwiązań architektonicznych, polecając budowę właśnie takich domów.

Nasza drużyna godnie reprezentowała szkołę i w rezultacie zajęła wysokie siódme miejsce.

Serdecznie im gratulujemy!

Więcej na ten temat:

http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/konkurs-pryzmat-2016-zdjecia-wyniki,3738199,artgal,t,id,tm.html

Galeria

Komentarze zablokowane.