Zespół Cheerleaders „GWIAZDKI” na XXI MISTRZOSTWACH POLSKI MAŻORETEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2019

25 Maj 2019
Kategoria Aktualności, Sport
25 maja 2019, Komentarze Możliwość komentowania Zespół Cheerleaders „GWIAZDKI” na XXI MISTRZOSTWACH POLSKI MAŻORETEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2019 została wyłączona

Kędzierzyn – Koźle po raz kolejny był gospodarzem Mistrzostw Polski Mażoretek, w którym można było podziwiać blisko 1,5 tysiąca tancerek z ponad 130 zespołów z całego kraju.

Przez trzy dni zmagań w Hali Widowiskowo – Sportowej  ,,AZOTY” w Kędzierzynie -Koźle można było zobaczyć skomplikowane układy choreograficzne przygotowane przez grupy taneczne, które przebrnęły przez kwalifikacje.

Dziewczęta walczyły w różnych konkurencjach – solo, w duecie lub w zespołach. Rywalizacja odbywała się w kilku kategoriach wiekowych – od przedszkolaków, przez kadetki, juniorki, aż po seniorki.

 

W dniu 19.05.2019 roku podczas XXI MISTRZOSTW POLSKI MAŻORETEK

Zespół Taneczny Cheerleaders „GWIAZDKI w skład którego wchodzą dziewczęta z klas IV-VI: Bienias Kornelia, Ciechanowska Maja, Dębowska Emilia, Florczak Zuzanna, Janiak Wiktoria, Kacprzak Iwona, Kacprzak Wiktoria, Krupa Klaudia, Maciejewska Sandra, Michalak Maja, Pacho Julia, Sobolak Marika, Szadowiak Martyna i Śpiączka Nadia reprezentował naszą szkołę w kategorii tanecznej:  FORMACJA POM  POM JUNIORKI  SCENA.

 

    Ogromne gratulacje dla dziewcząt za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie się do mistrzostw.

 

 

Aneta Brewińska

Komentarze zablokowane.