ZBIÓRKA BATERII I ZUŻYTEGO SPRZĘTU AGD/RTV „ZBIERAJ Z KLASĄ” 2018/2019

5 październik 2018
5 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania ZBIÓRKA BATERII I ZUŻYTEGO SPRZĘTU AGD/RTV „ZBIERAJ Z KLASĄ” 2018/2019 została wyłączona

Celem akcji jest nauka selektywnej zbiórki odpadów oraz pozyskanie sprzętu elektronicznego do wyposażenia pracowni szkolnych (szkoła w akcji otrzymuje punkty wymieniane na sprzęt elektroniczny).

Od 4 października rozpoczynamy w szkole zbiórkę baterii i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka ma charakter konkursu. Przewidziane są nagrody dla najlepszej klasy w szkole oraz dla 3 najaktywniej zbierających uczniów.

Przedmiotem zbiórki będą:

• baterie (każdego rodzaju) – punktowane po 1 punkt za każde 10 sztuk, z wyjątkiem okrągłych baterii „zegarkowych” – 1 punkt za 20 sztuk , zbierane w każdy czwartek o godz. 10.50 w salach 11 (klasy I-III) i 110  (klasy IV-VII)
  • mały sprzęt AGD – punktowany po 2 punkty i zbierany w dniach ogłoszonej zbiórki (kilka razy w roku)
  • duży sprzęt AGD – punktowany po 10 punktów przynoszony w dniach ogłoszonej zbiórki (kilka razy w roku)
  • bardzo duży sprzęt AGD – punktowany po 40 punktów przynoszony w dniach ogłoszonej zbiórki (kilka razy w roku)

MAŁY, DUŻY I BARDZO DUŻY SPRZĘT GROMADZIMY PRZY WEJŚCIU DO SZKOŁY OD STRONY BOISKA (WJAZD Z PRAWEJ STRONY BUDYNKU) OGŁOSZONEJ ZBIÓRKI. KARTKĘ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM UCZNIA, Z ZAZNACZENIEM KLASY I RODZAJU PRZYNIESIONEGO SPRZĘTU NALEŻY PRZEKAZAĆ PANU WOŹNEMU LUB OPIEKUNOM AKCJI P. J. BOCHENEK LUB D.OCHOCKIEJ

WYKAZ ZBIERANYCH  PRZEDMIOTÓW:

MAŁE AGD

(PO 2 PKT)

DUŻE AGD

(10 PKT)

BARDZO DUŻE AGD