Zakończenie rok szkolnego 2019/2020

22 czerwiec 2020
22 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Zakończenie rok szkolnego 2019/2020 została wyłączona

Ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemiczny i związane z tym ograniczenia oraz zalecenia Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, biorąc pod uwagę bardzo dużą liczbę uczniów naszej szkoły, w trosce o bezpieczeństwo uczniów, rodziców i nauczycieli, informujemy, że tradycyjne zakończenie roku szkolnego i uroczyste wręczenie świadectw i nagród nie odbędzie się.

W dniu 26.06.2020 r. odbiorą świadectwa tylko uczniowie kończący szkołę (klasy ósme) oraz uczniowie klas trzecich, którzy kończą pierwszy etap nauki i rozstają się ze swoimi dotychczasowymi wychowawcami.
Pozostali uczniowie odbiorą świadectwa we wrześniu wraz z nagrodami i dyplomami.

HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW W DN. 26.06.2020 r.:
Świadectwa wydają wychowawcy klas.

Klasy VIII – wejście do szkoły od strony boiska
VIIIa – godz. 9.00
VIIIb – godz. 9.45
VIIIc – godz. 10.30
VIIId – godz. 11.15

Klasy III – w godz. 12.00-14.00 (po odbiór świadectwa zgłasza się uczeń wraz z rodzicem)
IIIa – wejście boczne na halę (przez bramę)
IIIb – wejście na halę od strony ulicy Polnej, pierwsze od strony bramy
IIIc – wejście na halę od strony ulicy Polnej – główne wejście
IIId – wejście główne szkoły
IIIe – wejście do szkoły od strony boiska

Uczniowie klas III, którzy nie odbiorą świadectw w tym dniu, będą mogli je odebrać we wrześniu.

Odbierających świadectwa prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa:
– zakrywanie ust i nosa (maseczka),
– zachowanie przynajmniej 1,5-metrowego odstępu od innych osób,
– nie grupowanie się przed budynkiem szkoły,
– uczniowie klas ósmych przynoszą ze sobą długopis.

W dniu tym nie będzie dowozów, w związku z czym prosimy rodziców o dowiezienie uczniów po odbiór świadectw.

Ze względu na bezpieczeństwo uczniów odbierających świadectwa, wjazd na teren szkoły będzie zamknięty.