Zabawa karnawałowa w świetlicy

20 Styczeń 2019
20 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Zabawa karnawałowa w świetlicy została wyłączona

18 stycznia 2019 r. w świetlicy szkolnej  zorganizowaliśmy

“Zabawę karnawałową

Do zabawy zaproszone były dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Spotkanie rozpoczęliśmy od zapoznania dzieci z tradycją zabawy karnawałowej i dekorowaniem sali: balonami, serpentynami i kolorowymi łańcuchami. Imprezie towarzyszyły najnowszej i najpopularniejsze hity muzyczne. Podczas tańców dzieci miały okazję wziąć udział w wielu zabawach takich jak np.: „Sałatka owocowa”, „Taniec na gazecie”, „Tańce połamańce”, „Figury lodowe”, „Worek przebieranek”, „Gorące krzesła”, „Taniec z balonami”, „Przechodzenie pod liną”. Na koniec wszystkie dzieci zatańczyły „Kaczuszki” i ruszyły w podróż po sali w świetlicowym pociągu. Udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy świetnie się bawili. Czas zabawy minął tak szybko, że nawet się nie spostrzegliśmy, a trzeba było iść na zabawę choinkową organizowaną w szkole. Wszyscy pożegnali się i podziękowali za wspólną zabawę mając nadzieję na kolejne tak radosne spotkania. Była to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz integracji uczniów naszej szkoły.

 

Komentarze zablokowane.