Zabawa choinkowa kl. I - III

19 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
19 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Zabawa choinkowa kl. I – III została wyłączona

Na zakończenie nauki w I półroczu, uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy choinkowej, która odbyła się w piątek – 18 stycznia. Były konkursy, korowody, kółeczka, karaoke, „Kaczuchy” oraz wspólna Makarena. Niektóre dzieci przygotowały ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec dobre wróżki, piękne księżniczki, smerfetkę, odważnych wojowników, piratów, żołnierzy, policjantów czy kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Nie zabrakło hitów z list przebojów. Na koniec wybraliśmy króla i królową balu.

Tegoroczna zabawa choinkowa już za nami…

 

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Komentarze zablokowane.