6 styczeń 2022
Kategoria Aktualności, Konkursy
6 stycznia 2022, Komentarze Możliwość komentowania XXII edycja konkursu poetyckiego im. Marii Konopnickiej pod hasłem „Z łąk i pól” została wyłączona

XXII edycja konkursu poetyckiego im. Marii Konopnickiej pod hasłem „Z łąk i pól” zorganizowana przez   Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach została rozstrzygnięta.

Na konkurs wpłynęły wiersze  46 młodych poetów z naszego powiatu.
Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych (uczniowie  klas 1- 3, klas  4 – 6, klas 7- 8 szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych).

Podobnie jak w latach ubiegłych, w gronie laureatów nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

W kategorii  klas 4 – 6 II nagrodę zdobył Filip Szewczyk z klasy 5b. III nagroda przyznana została  Cezaremu Kałuckiemu z klasy 5b. Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Kos z klasy 4d.

Zdobywcą II nagrody w kategorii  klas 7  – 8 został Norbert Kuciński z klasy 8e.

Gratulacje dla finalistów i uczestników konkursu!