XIX Powiatowe Potyczki Matematyczne Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów – Poddębice 2019

27 Maj 2019
Kategoria Aktualności, Konkursy
27 maja 2019, Komentarze Możliwość komentowania XIX Powiatowe Potyczki Matematyczne Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów – Poddębice 2019 została wyłączona

W dniu 21 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach odbyły się XIX Powiatowe Potyczki Matematyczne Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów – Poddębice 2019. W bieżącym roku szkolnym w powiatowych “Potyczkach matematycznych” wzięło udział 99 uczniów. Poniżej przedstawione są wyniki konkursu.

Do następnego etapu (międzypowiatowego) według regulaminu zakwalifikowali się Mikołaj Motylewski (SP Pęczniew), Weronika Nazdrowicz (SP Poddębice), Tymoteusz Warzyński (SP Poddębice), Bartłomiej Malinowski (SP Poddębice), Kacper Wójcik (SP Uniejów), Przemysław Rychlicki (SP Poddębice), Kuba Kałużniak (SP Poddębice), Martyna Rogalska (SP Niemysłów), Zuzanna Kruszyńska (SP Pęczniew), Natalia Walczak (SP Pęczniew), Damian Adamczyk (Gimnazjum Poddębice), Wiktor Kobielski (Gimnazjum Poddębice), Wiktor Szewczyk (Gimnazjum Poddębice), Łukasz Niciński (Gimnazjum Poddębice), Igor Bienias (Gimnazjum Poddębice).

W kategorii klas szkół podstawowych miejsca zajęli:

Klasa IV
1. Mikołaj Motylewski – SP Pęczniew

2. Weronika Nazdrowicz – SP Poddębice

2. Kacper Szafarz – SP Wielenin

3. Estera Szczerbicka – SP Poddębice

 Klasa V
1. Tymoteusz Warzyński – SP Poddębice

1. Bartłomiej Malinowski – SP Poddębice

2. Tobiasz Bartosiak – SP Uniejów

2. Szymon Kubiak – SP Poddębice

3. Kamil Pruchlat – SP Uniejów

3. Agnieszka Bamberska – SP Wilamów

3. Antonina Mikołajczyk – SP Dalików

 Klasa VI
1. Kacper Wójcik – SP Uniejów

1. Przemysław Rychlicki – SP Poddębice

2. Dawid Kołata – SP Poddębice

2. Wojciech Chmielecki – SP Poddębice

3. Oliwier Miszczak – SP Dalików

Klasa VII
1. Kuba Kałużniak – SP Poddębice

2. Krystian Pietrucha – SP Poddębice

2. Piotr Chrzęściewski – SP Pęczniew

2. Witold Leśniewski – SP Uniejów

2. Julita Łuczak – SP Poddębice

3. Marianna Stefańska – SP Uniejów

Klasa VIII
1. Martyna Rogalska – SP Niemysłów

1. Zuzanna Kruszyńska – SP Pęczniew

1. Natalia Walczak – SP Pęczniew

2. Juliusz Tymiński – SP Poddębice

3. Joanna Wilk – SP Poddębice

 

W kategorii klas gimnazjów miejsca zajęli:

Klasa III Gimnazjum
1. Damian Adamczyk – Gimnazjum Poddębice

1. Wiktor Kobielski – Gimnazjum Poddębice

1. Wiktor Szewczyk – Gimnazjum Poddębice

1. Łukasz Niciński – Gimnazjum Poddębice

1. Igor Bienias – Gimnazjum Poddębice

2. Aleksander Kaźmierczak – Gimnazjum Poddębice

2. Aleksandra Bamberska – Gimnazjum Uniejów

3. Paulina Kochanek – Gimnazjum Poddębice

 

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Poddębicach, BS w Poddębicach, za co organizatorzy serdecznie dziękują. Podziękowania należą się również Państwu Pabichom za możliwość zwiedzenia ZOO Safari w Borysewie.

I to nie koniec matematycznych zmagań. Dnia 24 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łasku odbyły się Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukces. W kategorii klas piątych Bartłomiej Malinowski zajął pierwsze miejsce, a Kuba Kałużniak w kategorii klas siódmych zajął drugie miejsce.

Gratulujemy !

MM

Komentarze zablokowane.