Wyniki konkursu matematycznego Jeden z dziesięciu 2020

4 marzec 2020
Kategoria Aktualności, Konkursy
4 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki konkursu matematycznego Jeden z dziesięciu 2020 została wyłączona

W dniu 3 marca 2020 r. w naszej szkole odbyła się VII edycja Konkursu Matematycznego dla klas VI – „Jeden z dziesięciu” wzorowana na popularnym teleturnieju telewizyjnym. Uczestnicy odpowiadali na proste pytania, które sprawdzały przede wszystkim zakres materiału danej klasy z matematyki, jak również logiczne myślenie. Z każdej klasy szóstej wytypowano dwóch uczniów, którzy rywalizowali w konkurencji „Pytanie i odpowiedź”. Wystąpiło 12 uczniów. W finale znaleźli się trzej zawodnicy z klas 6e, 6f i 6b. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

  1. Bartłomiej Malinowski 6e
  2. Kamil Doczekalski 6f
  3. Jakub Lubczyński 6b
  4. Zuzanna Krzemińska 6c
  5. Szymon Kubiak 6e
  6. Szymon Kubiaczyk 6f

 

Na konkurs zaproszeni zostali Kuba Kałużniak (8c) oraz Tatiana Urbaniak (7c) – zwycięzcy z poprzednich lat. Pełnili oni rolę ekspertów i obserwatorów. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli matematyki p. Ewę Kozłowską i p. Mariusza Marciniaka z pomocą uczennic z klasy 7c.

Zwycięzcom gratulujemy !

Komentarze zablokowane.