11 luty 2022
11 lutego 2022, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki IV Konkursu Plastycznego oraz Wiedzy o Zimie i Bożonarodzeniowych Zwyczajach została wyłączona

Na przełomie grudnia i stycznia świetlica szkolna zorganizowała IV Konkurs Plastyczny oraz Wiedzy o Zimie i Bożonarodzeniowych Zwyczajach pod hasłem: „Zimowo-bożonarodzeniowe zgadywanki i kolorowanki”. Chętni uczniowie rozwiązywali rozmaite łamigłówki, krzyżówki, uzupełnianki, dobieranki i zagadki rysunkowe oraz kolorowali obrazki w broszurce: „Zimowo-bożonarodzeniowe zgadywanki i kolorowanki”. Jury konkursu oceniało prace pod względem poprawności i estetyki wykonania konkursowych zadań. Oto wyłonieni laureaci konkursu:

I miejsce: Zoja Szczerbicka, kl. IIIc
II miejsce: Weronika Olejnik, kl. IIIb
II miejsce: Amelia Ciepłucha, kl. Vb
III miejsce: Jakub Jaśczak, kl. IIId
III miejsce: Julia Terlecka, kl. IVa
Wyróżnienie: Kinga Kaźmierska i Wiktoria Kaźmierska, kl. Id

Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone po feriach zimowych. Wtedy też będzie można obejrzeć wystawę pokonkursową. Gratulujemy laureatom.

Wychowawcy świetlicy: M. Wawrzecka i S. Stasiakiewicz