Wycieczka do Torunia

23 Wrzesień 2019
Kategoria Aktualności
23 września 2019, Komentarze Możliwość komentowania Wycieczka do Torunia została wyłączona

Dopiero co rozpoczął się nowy rok szkolny, a uczniowie naszej szkoły mogą   się już pochwalić udziałem w ciekawej wycieczce.  12 września klasy VId i klasa VIc  wybrały się do Torunia. Jak zawsze towarzyszył nam nasz ulubiony przewodnik – pan Darek.

W świetnych nastrojach wyjechaliśmy spod szkoły autokarem. Podróż minęła nam bardzo przyjemnie i szybko. Wszyscy mieli o czym rozmawiać, bo po dwóch miesiącach wakacji – trochę się tego nazbierało.  Pierwsze kroki w Toruniu skierowaliśmy na Stare Miasto. Trzeba przyznać, że  jest to stare, ale  piękne miasto. Nie obyło się także od zakupów toruńskich pierniczków. Po około dwóch godzinach ruszyliśmy do miejsca docelowego naszej wycieczki , którym było Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Mogliśmy sprawdzić zastosowanie wody, przeprowadzić róże doświadczenia, obejrzeć ciekawe eksponaty – a to wszystko na sześciu piętrach budynku, które łączyło olbrzymie wahadło, czyli kula wypełniona piaskiem. Trzy godziny minęły nam niepostrzeżenie. Aż żal było opuszczać to miejsce.  Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń udaliśmy się do domu.

To była SUPER PRZYGODA!!!

 

Wiktoria Rykowska, VId

Komentarze zablokowane.