Wycieczka do Parku Makiet Mikroskala w Koninie

6 Październik 2018
Kategoria Aktualności
6 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania Wycieczka do Parku Makiet Mikroskala w Koninie została wyłączona

2 października 2018 r. uczniowie klasy IV b i klasy IV d wzięli udział w wycieczce do Parku Makiet Mikroskala w Koninie. Czekało tam na nich wiele atrakcji i niespodzianek. Uczniowie obejrzeli około pięćdziesięciu makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Atrakcyjność miejsca zwiększały interaktywne makiety, które uruchamiali zwiedzający. Dużym zainteresowanie cieszyło się kulkowe tsunami z dziesięcioma tysiącami kulek szklanych sterowanych przez dzieci. Wszyscy uczestnicy wycieczki wycinali na ploterze termicznym styropianowe figurki oraz wzięli udział w zajęciach warsztatowych, podczas których  nie tylko obserwowali pracę drukarki 3D, ale także własnoręcznie tworzyli własny model przy użyciu niskotemperaturowych długopisów 3D. Wiele emocji dostarczył uczniom seans filmowy w kinie 6D. Pobyt w Mikroskali dzieci zakończyły w dyskotekowych rytmach przy kolorowych światłach, dymach i bańkach mydlanych. W drodze powrotnej uczniowie zjedli posiłek w swojej ulubionej restauracji.

Komentarze zablokowane.