30 kwiecień 2022
30 kwietnia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom konkursu plastycznego na Pisankę Wielkanocną 2022 została wyłączona

W dniu 21 kwietnia 2022 roku w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego „Najładniejsza Pisanka Wielkanocna 2022” ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, który zorganizowałam z myślą podtrzymywania i kultywowania pięknej wielkanocnej tradycji zdobienia pisanek wielkanocnych – jajek. Są one nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu oraz wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie w wykonanie i zdobienie pisanek wielkanocnych.

Sławomira Agata Stasiakiewicz

Wyniki konkursu:

W kategorii klas I – III:

I miejsce: Glapska Nikola kl. II c

II miejsce: Prośniak Joanna kl. I a