WKRÓTCE WYBORY SAMORZĄDU SZKOLNEGO

3 wrzesień 2021
Kategoria Aktualności
3 września 2021, Komentarze Możliwość komentowania WKRÓTCE WYBORY SAMORZĄDU SZKOLNEGO została wyłączona

Drodzy Uczniowie!

W ubiegłym roku szkolnym nie odbyły się zaplanowane na czerwiec wybory Samorządu Szkolnego na rok 2021/2022. W związku z tym musimy jak najszybciej nadrobić zaległości i rozpocząć kampanię wyborczą,  dlatego bardzo prosimy o wybranie jednego kandydata z każdej klasy, który chciałby pracować w samorządzie w nowym roku.

W poniedziałek (6 września) na godzinach wychowawczych przedstawiciele “starego samorządu” przejdą po salach i będą zapisywać Waszych-klasowych kandydatów. Porozmawiajcie z koleżankami i kolegami, skonsultujcie swoje propozycje z wychowawcą i wytypujcie swojego kandydata.

Chcecie mieć wpływ na życie szkoły, zgłoście swojego  kandydata do wyborów!

Opiekunki samorządu:

Beata Bednarek

Agnieszka Jeziorek

Komentarze zablokowane.