Wizyta w Urzędzie Miejskim w Poddębicach

21 czerwiec 2022
Kategoria Aktualności
21 czerwca 2022, Komentarze Możliwość komentowania Wizyta w Urzędzie Miejskim w Poddębicach została wyłączona

Klasa II e 7 czerwca odwiedziła Urząd Miejski i pracującego tam burmistrza – Pana Piotra Sęczkowskiego. Dzięki uprzejmości Pana burmistrza dzieci mogły zobaczyć gabinet, porozmawiać i zadać kilka pytań. Dzieci pochwaliły się, że chętnie korzystają z Poddębickich atrakcji nad którymi czuwa Urząd Miejski np. z Basenów Termalnych, placy zabaw i, że odwiedzają Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną im. Z. Skibińskiego. Później Pani Elżbieta Król – zastępca burmistrza opowiedziała nam jak funkcjonuje magistrat i oprowadziła nas po całym urzędzie. Odwiedziliśmy różne referaty. Najbardziej dzieciom podobało się w Referacie Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Referacie Promocji i Spraw Społecznych,  Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Urbanistyki oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Spośród 24 osób, czterech uczniów zdeklarowało w przyszłości start w wyborach o fotel burmistrza miasta Poddębice.

Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki z logo Poddębic oraz słodkie upominki.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas!

 

Komentarze zablokowane.