Wizyta w schronisku

30 Styczeń 2018
Kategoria Aktualności
30 stycznia 2018, Komentarze Możliwość komentowania Wizyta w schronisku została wyłączona

W dniu 30 stycznia 2018 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pań Renaty Makowskiej i Doroty Sęczkowskiej byli na wycieczce w schronisku dla bezdomnych zwierząt Fundacji „Medor” w Zgierzu. Podstawowym celem było przekazanie jak co roku zaprzyjaźnionemu schronisku zebranej karmy. W czasie pobytu dzieci odwiedziły boksy z psami, hospitalizowane koty oraz wyszły na kilkuminutowy spacer z pieskami. Pani prezes jak każdego roku odbyła pogadankę edukującą dzieci. Uświadomiła im jak dużą odpowiedzialność za losy zwierząt ponosi człowiek i w jak dużym stopniu życie zwierząt i jego jakość zależne jest od człowieka. Dzieci opuszczały schronisko z widocznym niedosytem, w związku z czym będziemy działać dalej.

Komentarze zablokowane.