WITAMY FERIE ZE ZWIERZĘTAMI ZE SCHRONISKA

14 Styczeń 2020
Kategoria Aktualności
14 stycznia 2020, Komentarze Możliwość komentowania WITAMY FERIE ZE ZWIERZĘTAMI ZE SCHRONISKA została wyłączona

W dniu 11 stycznia 2020 r. uczniowie klas Ia i klasy Ib wraz z kilkoma zaprzyjaźnionymi uczniami z klas starszych, pod kierownictwem Renaty Makowskiej swoje ferie rozpoczęli wizytą w SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT. Uczniowie już od  najmłodszych lat wdrażają się w niesienie pomocy słabszym, mniejszym i potrzebującym. Tym razem dzieci od 4 października zbierały karmę dla zwierząt, którą wspólnie odwiozły i przekazały zaprzyjaźnionemu od lat schronisku. Uczniowie zapoznali się ze sposobem pracy schroniska, warunkami życia zwierząt, metodami zabezpieczenia zwierząt przed zaginięciem i bezmyślnym rozmnażaniem.  Dzieci były wszystkiego bardzo ciekawe i entuzjastycznie zapowiedziały swój powrót w następnym roku. Teraz możemy spokojnie odpoczywać, wiedząc, że komuś sprawiliśmy choć trochę przyjemności i radości.

Komentarze zablokowane.