Wielkanocny koszyczek i wielkanocne zgadywanki

7 Kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
7 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Wielkanocny koszyczek i wielkanocne zgadywanki została wyłączona

Dzisiaj  dowiecie  się  o  tym, co  powinien  zawierać  wielkanocny  koszyczek i poznacie  kolejną  kartkę  z  kalendarza: Kwiecień.   Dzisiaj  zapraszam  też   wszystkich  chętnych  uczniów  do  zabawy  w  Wielkanocne  zgadywanki.  Polecam  Wam  również  samodzielne  wykonanie  koszyczka  wielkanocnego.  Dlatego zachęcam do obejrzenia  filmów  na  You Tube  dotyczących  wykonania  koszyczków  wielkanocnych  z  filcu, tektury falistej, wytłoczek , z orgiami  i  innych   składanek  z papieru. Możecie także skorzystać  ze zdjęć  pokazujących  sposoby  wykonania  koszyczków – wielkanocnych  zwierzątek.  Wybór należy  do  Was.      

Wielk. koszyczek i zgadywanki

wielkanocne koszyczki – zdjęcie,filmy

koszyczki z filcu i papieru

 Życzę  dobrej  zabawy ! M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.