Wielkanocne krzyżówki, kolorowanki, życzenia i układanki

6 Kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
6 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Wielkanocne krzyżówki, kolorowanki, życzenia i układanki została wyłączona

Dzisiaj  czeka  Was  odrobina wiedzy o tradycjach wielkanocnych i Wielkim Tygodniu. Zapraszam też do układania wyrazów z podanych liter, do układania i rozwiązywania wielkanocnych krzyżówek oraz do wykonania wielkanocnego obrazka według  podanego kodu literowo-liczbowego. Znajdziecie tu również propozycje wykonania kartek świątecznych do bezpiecznego wysłania bliskim i znajomym za pomocą  telefonów komórkowych. Pokażę  wam  również prosty sposób wykonania wielkanocnych puzzli ze zużytych już starych kartek wielkanocnych  albo ich zdjęć.    

wielkanocne krzyżówki, kolorowanki, układanki

wielkanocne zagadki

wielkanocne puzzle

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.