Wesoło w Łodzi

14 Marzec 2018
Kategoria Aktualności
14 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Wesoło w Łodzi została wyłączona

Minęła połowa roku szkolnego 2017/1018. Oceny wystawione, praca podsumowana. Postanowiliśmy to uczcić i 17 stycznia wybraliśmy się na wycieczkę do Łodzi.

Mile spędziliśmy czas w kręgielni „GRAKULA”, a także w kinie na filmie pt. „Jumanji: Przygoda w dżungli”. W kręgielni wszystkim się podobało. Dzieliliśmy się na drużyny sześcioosobowe, a sama gra nie była prosta. Na szczęście wszystkim udało się zbić chociaż kilka kręgli. Było przy tym dużo śmiechu i radości.

Po zajęciach w kręgielni udaliśmy się do kina. Tu wspólnie obejrzeliśmy film. Wszystkim bardzo się podobał. Miał wartką akcję, nie było czasu na nudę, gdyż coś się ciągle działo. Nie brakowało scen, podczas których brzuchy bolały nas od śmiechu. Po wyjściu z kina poczuliśmy głód i wielką ochotę na zjedzenie czegoś pysznego. Udaliśmy się więc do restauracji Mc Donald, gdzie spożyliśmy tak lubiany przez nas posiłek..

Zachęcamy do wybrania się do kręgielni i na ten film. Naprawdę warto.

Zosia Franiak
klasa IVD

Komentarze zablokowane.