Ważna książeczka dla każdego dziecka

4 Czerwiec 2020
Kategoria Świetlica
4 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Ważna książeczka dla każdego dziecka została wyłączona

Dzisiaj  możecie  znaleźć  strony  z  ważnej  książeczki: „Konwencji  o prawach  dziecka” w  wersji  dla dzieci, zawierającej także numery  telefonów zaufania – oby  nigdy  nie  były  Wam  potrzebne. Zapraszam  Was  także  do  zajęć  technicznych i  gry „Skaczące  żabki”, a dzieci  zainteresowane  malowaniem  farbami lub kredkami,  zachęcam  do  kolorowania  obrazków                            i poznania różnych  technik  plastycznych oglądając film na YouTube: 

https://www.youtube.com/watch?v=Vk6T5W1W7ne

pomysły plastyczne

konwencja o prawach dziecka

gra skaczace żabki

                                                      Miłego  dnia!

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.