Warsztaty plastyczne w świetlicy!!

27 Październik 2019
27 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania Warsztaty plastyczne w świetlicy!! została wyłączona

22 października w naszej świetlicy odbyły się warsztaty plastyczne, które miały na celu pobudzić wyobraźnię, inspirować do kreatywnego myślenia oraz kształtować zmysł estetyczny.  Pod okiem koordynatora pana Łukasza Gawlika każdy uczestnik warsztatów zaprojektował i wykonał świecę żelową w szklanym naczyniu, z piaskową mozaiką i rozmaitymi ozdobami i dodatkami. Każda świeca została pięknie zapakowana i gotowa aby uczynić z niej prezent dla kogoś wyjątkowego i bliskiego. Warsztaty bardzo się podobały i sprawiły dzieciom wiele radości!!

 

Bardzo dziękujemy za spotkanie i mile spędzony czas!!!

Zapraszamy ponownie!!

 

            

 

               

 

                 

 

                

 

      

 

Komentarze zablokowane.