Wakacje nad wodą

23 Czerwiec 2020
Kategoria Świetlica
23 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Wakacje nad wodą została wyłączona

Wkrótce wakacje. Możecie z rodzicami wybrać  się nad wodę. Baseny geotermalne w Poddębicach i Uniejowie zapraszają. Można też jechać nad Jeziorsko, ale można też wybrać  się z rodzicami  dalej nad nasze piękne jeziora, rzeki lub nad polski Bałtyk. Zaproponuję Wam ciekawe miejsca na wczasy nad wodą, gdzie doskonale się wypoczywa, szczególnie w upalne dni. Jednak trzeba  pamiętać, że jeśli chcemy wrócić po wakacjach do  szkoły  zdrowi i wypoczęci, to koniecznie trzeba przestrzegać  zasady  bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. Dlatego dzisiaj poznacie te zasady, pokolorujecie ilustracje, rozwiążecie krzyżówkę     i rebusy. Możecie wykonać pracę plastyczną – przestrzenną wycinankę : „ Wakacje nad wodą”.  

rebusy i krzyzowka nad woda

wakacje nad woda

bezpiecznie nad woda

                                              Powodzenia! M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.