W naszej szkole kolejny raz rusza akcja „DO SERCA PRZYTUL PSA”

8 Październik 2019
Kategoria Aktualności
8 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania W naszej szkole kolejny raz rusza akcja „DO SERCA PRZYTUL PSA” została wyłączona

W naszej szkole kolejny raz rusza akcja

„DO SERCA PRZYTUL PSA”

Zapraszamy uczniów do aktywnego włączenia się w akcję poprzez przynoszenie karmy dla bezdomnych zwierząt. Zwierzęta najbardziej wdzięczne będą za ryż i makaron. Karmę należy przynosić do sali 115, 116 i 104 do dnia 31 października. Zebrana karma zostanie odwieziona przez uczniów naszej szkoły do zaprzyjaźnionego schroniska dla zwierząt. Osoby najbardziej zaangażowane czeka niespodzianka. Liczymy na Wasze wsparcie.

uczniowie klasy Ib z p. Renatą Makowską

uczniowie klasy Ia z p. Teresą Jabłońską

uczniowie klasy IVb z p. Beatą Bednarek  

Komentarze zablokowane.