W Kręgielni Grakula

29 Październik 2019
Kategoria Aktualności
29 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania W Kręgielni Grakula została wyłączona

Bowling to nie tylko dyscyplina sportowa, ale świetna zabawa wymagajaca dyscypliny i koncentracji. Mieliśmy okazję to sprawdzić podczas wycieczki do Kregielni Gracula w Łodzi. Do dyspozycji było kilka torów, dzięki czemu  mogliśmy zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę rywalizacji. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem zdobywaliśmy coraz więcej punktów. Wyłonili się liderzy tej dyscypliny: Patryk, Radek i Daniel. Zabawa okazała się niezwykle wciągająca, a rywalizacja o punkty dostarczyła silnych, sportowych emocji. Czas minął bardzo szybko,  Pobyt w kręgielni dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń. Pełni wrażeń i emocji wróciliśmy  do szkoły myśląc już o kolejnym wyjeździe. Było super!!!

Komentarze zablokowane.