Uwaga!! Świetlicowy konkurs!!

14 Marzec 2018
14 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Uwaga!! Świetlicowy konkurs!! została wyłączona

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych świetlica szkolna ogłasza konkurs!!!

“Wiosenno – wielkanocne zgadywanki i kolorowanki”

Wszystkich zainteresowanych konkursem zapraszamy do świetlicy szkolnej (s. 24) po odbiór przygotowanej książeczki pt. “Wiosenno – wielkanocne zgadywanki i kolorowanki”. Trzeba ją rozwiązać,  dokładnie pokolorować i oddać do 26.03.2018 r.

Regulamin

KONKURSU PLASTYCZNEGO I Z WIEDZY O WIOSENNO – WIELKANOCNYCH TRADYCJACH pod hasłem: „Wiosenno – wielkanocne zgadywanki i kolorowanki”

Konkurs kierowany jest do uczniów uczęszczających na świetlicę szkolną mieszczącą się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach.

Organizator: świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach.

Cele konkursu: – zainteresowanie dzieci polskimi tradycjami wiosennymi i wielkanocnymi, – znajomość przez uczniów tradycji wiosennych i wielkanocnych, – wdrażanie do estetyki i staranności wykonania kolorowanek, – poznanie piosenek o wiośnie i Świętach Wielkanocnych , – rozwiązanie rozmaitych krzyżówek, zagadek, rebusów, sudoku, łamigłówek matematycznych, przyrodniczych, polonistycznych i rysunkowych, – urozmaicenie konkursów i zachęcenie dzieci do udziału w konkursach oferowanych przez świetlicę szkolną, – stworzenie możliwości rywalizacji i osiągnięcia zadowolenia przez dzieci z własnych sukcesów.

Miejsce wykonania prac plastycznych: świetlica szkolna

Termin wykonania prac plastycznych: do 26 marca 2018 r.

Zasady oceniania: – staranność i estetykę kolorowania obrazków w “książeczce”: „Wiosenno – wielkanocne zgadywanki i kolorowanki”, – odpowiedni dobór kolorów, – poprawne wykonanie poleceń, zadań, zagadek, łamigłówek i krzyżówek sprawdzających wiedzę z polskich tradycji wiosennych i wielkanocnych.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Komentarze zablokowane.