Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród z II Konkursu Plastycznego z Wiedzy o Zimie i Tradycjach Bożonarodzeniowych pod hasłem: "Zimowo - bożonarodzeniowe zgadywanki i kolorowanki.

8 luty 2020
Kategoria Konkursy, Świetlica
8 lutego 2020, Komentarze Możliwość komentowania Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród z II Konkursu Plastycznego z Wiedzy o Zimie i Tradycjach Bożonarodzeniowych pod hasłem: “Zimowo – bożonarodzeniowe zgadywanki i kolorowanki. została wyłączona

30 I 2020 r. nastąpiło uroczyste podsumowanie II  Konkursu Plastycznego  z Wiedzy o Zimie i Tradycjach Bożonarodzeniowych pod hasłem: “Zimowo-bożonarodzeniowe zgadywanki i kolorowanki, przeznaczonego dla uczniów uczęszczających na świetlicę szkolną, który rozpoczął się w grudniu. Chętne dzieci otrzymały broszurkę zawierającą teksty kolęd, rozmaite kolorowanki, zagadki, krzyżówki i łamigłówki. Termin oddania wykonanych prac był do 8 I 2020 r.

Jury konkursu w składzie:

Małgorzata Wawrzecka, Agnieszka Jaśczak, Urszula Izydorczyk i Sławomira Stasiakiewicz obradowało 10 I 2020 r. i wyłoniło laureatów konkursu:

I miejsce: Apolonia Burska,

II miejsce: Lena Strzałka,  Zofia Torzewska

III miejsce: Julia Zagozda.

Gratulujemy!!! Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji konkursu!!