16 październik 2019
Kategoria Aktualności, Sport
16 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW została wyłączona

W dniu 15 października 2019 roku odbył się Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych na terenie MOSiR-u w Aleksandrowie Łódzkim. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczniowie osiągnęli następujące sukcesy:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców 8 x 1200 m – III miejsce

Skład drużyny: Bartok Jakub, Ciepłucha Jakub, Jaśczak Kacper, Kaczmarek Jakub,  Kałużniak Jakub, Pabich Jan, Rytter Jakub, Wyrzykowski Brajan.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt 8 x 800 m – V miejsce

Skład drużyny:  Łuczak Julita, Markowska Martyna, Kacprzak Kamila, Klimkowska Kornelia, Pietrucha Julia, Pietrucha Zuzanna, Łazarczyk Martyna, Kwiecień Patrycja.

Igrzyska Dzieci w kategorii chłopców 8 x 800 m – IV miejsce

Skład drużyny:  Ciepłucha Kacper, Majewski Marcel, Kroszczyński Wiktor, Pilich Szymon, Przygoński Tobiasz, Strzelczyk Piotr, Woźniak Witold, Wójcik Artur.

Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt 8 x 800 m – V miejsce

Skład drużyny:  Buda Marcelina, Krzemińska Zuzanna, Olejnik Kinga, Sobczak Wiktoria, Sobolak Marika, Srogosz Wiktoria, Woźniak Aleksandra, Zagozda Kaja.

Opiekunami uczniów biorących udział w zawodach byli nauczyciele: p. Aneta Brewińska, p. Jolanta Kacprzak i p. Maciej Jankowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Aneta Brewińska