18 marzec 2018
18 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania UCZNIOWIE KLASY II B Z WIZYTĄ W MIEJSKIEJ I GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ IM. ZIEMOWITA SKIBIŃSKIEGO W PODDĘBICACH została wyłączona

W dniu 26 lutego 2018r. uczniowie klasy IIb byli na zajęciach pt.,,Bajkowe postacie” w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach.

Zajęcia bardzo podobały się dzieciom i chętnie ponownie odwiedzą Panią Ewę, która w bardzo ciekawy sposób przypomniała dzieciom ulubionych bohaterów bajek. Uczniowie chętnie i bardzo aktywnie współpracowali z Panią Ewą. Z pewnością w najbliższym czasie zawitamy w tak przyjaznej dzieciom bibliotece.

Renata Makowska