Szkolne konkursy matematyczne w roku szkolnym 2015/2016

24 Wrzesień 2016
Kategoria Aktualności
24 września 2016, Komentarze Możliwość komentowania Szkolne konkursy matematyczne w roku szkolnym 2015/2016 została wyłączona

W dniu 7 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny dla klas IV – „Matematyczny Duet”. Z każdej klasy czwartej zostały wytypowane dwa „duety”, które rywalizowały w 5 konkurencjach: rozwiązanie krzyżówki matematycznej, Sudoku, konkurencja „Policz dobrze”, konkurencja „Prawda czy fałsz”, konkurencja „Pytanie i odpowiedź”. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

 

1. Kuba Kałużniak IVc

Dawid Borszyński IVc

2. Katarzyna Franciszkiewicz IVb

Martyna Markowska IVb

3. Aleksandra Pawlak IVd

Dorian Zawadzki IVd

 

W dniu 8 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny dla klas V – „Rachmistrz”. Z każdej klasy piątej wytypowano dwóch uczniów, którzy rywalizowali w jednej konkurencji polegającej na rozwiązywaniu przykładów zawierających działania na liczbach wymiernych. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

 

 1. Joanna Wilk Vb
 2. Jakub Milczarek Ve
 3. Juliusz Tymiński Vd
 4. Aleksandra Gapińska Vb
 5. Wiktoria Grodzicka Ve
 6. Aleksandra Adamczyk Vb
 7. Damian Stefański Vc
 8. Patrycja Olas Ve
 9. Kornelia Pisera Vb
 10. Kacper Wawrzyniak Vd
 11. Klaudia Pełczyńska Vb
 12. Wiktor Owczarek Ve
 13. Gabriela Marciniak Vb
 14. Julia Woźniak Vc
 15. Marika Zagozda Vc
 16. Marianna Obrębska Vb
 17. Hubert Łopata Vb

 

W dniu 16 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny dla klas VI – „Jeden z dziesięciu”. Z każdej zgłoszonej klasy szóstej wytypowano dwóch uczniów, którzy rywalizowali w konkurencji „Pytanie i odpowiedź”. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

 

 1. Damian Adamczyk VIa
 2. Jan Lachowski VIc
 3. Piotr Tokarski VId
 4. Konrad Mackiewicz VIa
 5. Maksymilian Pięgot VIb
 6. Maciej Desiewicz VId
 7. Łukasz Niciński VIb
 8. Patryk Pabiańczyk VIc

Komentarze zablokowane.