Szkolne Koło Wolontariuszy "ChceMy"

22 wrzesień 2022
22 września 2022, Komentarze Możliwość komentowania Szkolne Koło Wolontariuszy “ChceMy” została wyłączona

W naszej szkole założone zostało z inicjatywy uczniów Szkolne Koło Wolontariuszy “ChceMy”, skierowane do ludzi młodych, którzy chcą pomagać najbardziej potrzebującym, inicjować działania w środowisku lokalnym, wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne, kulturalne.

Szkolny Klub Wolontariusza „ChceMy” (zwany dalej SKW „ChceMy”) jest wspólnotą niezależną politycznie, całkowicie nieodpłatną i otwartą na wszystkich, którzy niezależnie od swojego pochodzenia, wyznawanej religii czy światopoglądu chcą pomagać potrzebującym. Koordynatorem i Opiekunem Koła Wolontariuszy “ChceMy” jest Katarzyna Krzesińska.

Poniżej regulamin do pobrania oraz plan pracy

REGULAMIN SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

PLAN PRACY SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

 

Katarzyna Krzesińska

Komentarze zablokowane.