Świetlicowe talenty

8 luty 2020
Kategoria Świetlica
8 lutego 2020, Komentarze Możliwość komentowania Świetlicowe talenty została wyłączona

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat czarów i magii. 29 stycznia odwiedziła naszą świetlicę uczennica naszej szkoły Kinga Izydorczyk z klasy VIII a i zaprezentowała magiczne sztuczki z monetami. Monety znikały i pojawiały się zupełnie w innych miejscach niż oczekiwali wszyscy uczestnicy pokazu. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta. Nasze spotkanie dostarczyło dzieciom dużo wrażeń, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach i duże zainteresowanie pokazem.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i zapraszamy wszystkie chętne dzieci do zaprezentowania swoich talentów, umiejętności lub zainteresowań w naszej świetlicy!!!