Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Literackim „Napiszę wiersz o jesieni”

9 Grudzień 2019
Kategoria Aktualności, Konkursy
9 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Literackim „Napiszę wiersz o jesieni” została wyłączona

W dniu 29 listopada 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystaw pokonkursowych Powiatowych Konkursów o tematyce jesiennej. Konkursy od lat cieszą się dużą popularnością o czym świadczy ilość nadesłanych prac, w tym roku  było ich 359 (plastycznych, literackich, fotograficznych).

Nagrody i wyróżnienia wręczali  zaproszeni goście Panie: Dorota Kubiak –Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia ,Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach, Danuta Pecyna  Radna Rady Powiatu Poddębickiego oraz Pan Janusz Kosmalski Zastępca Burmistrza Miasta Uniejów.

Pośród laureatów konkursu literackiego  znaleźli się także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich  w Poddębicach:

kategoria klasy III-V

III  miejsce Hanna Futro SP Poddębice

kategoria klasy VI-VIII

I miejsce  Artur Jaszczura  SP Poddębice

Gratulujemy zwycięzcom !

Komentarze zablokowane.