Sukces naszych uczniów w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

4 maj 2016
Kategoria Aktualności
4 maja 2016, Komentarze Możliwość komentowania Sukces naszych uczniów w Turnieju Wiedzy Pożarniczej została wyłączona

Turniej Wiedzy Pożarniczej
30 marca br. Szóstka uczniów z naszej szkoły brała udział w eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju z Wiedzy Pożarniczej . Rywalizowali z uczniami z innych szkół podstawowych z Gminy Poddębice.  Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test z praktyki oraz teorii pożarnictwa.

   W naszej grupie wiekowej najlepszy okazał się Wiktor Szewczyk z SP nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Drugie miejsce zajęła Natalia Kobielska, również z poddębickiej podstawówki, a trzecia była Karolina Dobrowolska ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie. Następnie kolejne i nagradzane miejsca też zajęli uczniowie z naszej szkoły. A są to – czwarte miejsce dla Dawida Juraszczyka z kl. VIc i piąte miejsce dla Igora Bieniasa z VId.

W tym samym dniu laureat pierwszego miejsca czyli Wiktor Szewczyk przystąpił do konkursu Powiatowego i również zajął pierwsze miejsce. Dzięki temu będzie reprezentował naszą Szkołę na Wojewódzkim Turnieju z wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się 22 kwietnia br. w Opocznie.

W Opocznie Wiktor Szewczyk zajął 7 miejsce. Gratulujemy – jest to wielki sukces. Do konkursu uczniów przygotowywała nauczycielka zajęć technicznych- p. Agnieszka Kapituła.

Agnieszka Kapituła

 

Galeria

Komentarze zablokowane.