Stowarzyszenie Licealista zaprasza do udział w feryjnej Zimowej Akademii Programowania

8 styczeń 2020
Kategoria Aktualności
8 stycznia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Stowarzyszenie Licealista zaprasza do udział w feryjnej Zimowej Akademii Programowania została wyłączona

Stowarzyszenie Licealista oferuje pięć dni (od 20 do 24 stycznia) świetnej zabawy w świecie klocków Lego, robotyki, eksperymentów, programowania robotów Lego Mindstorms oraz mBot, zabaw programowalnymi dronami i pokazów programowania 3D. Wspólnie zbudujemy i zaprogramujemy roboty wprawiając je w ruch. Będziemy urządzać wyścigi i walki między nimi. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia

Zapraszamy!

 

Komentarze zablokowane.