Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach związanych z ekologicznym trybem życia

2 Kwiecień 2019
2 kwietnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach związanych z ekologicznym trybem życia została wyłączona

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach związanych z ekologicznym trybem życia w zgodzie z naturą. Jednym z omawianych tematów był niezwykle groźny i szkodliwy proceder wypalania traw. Opracowane zostały materiały edukacyjne w postaci ulotek na temat „Stop wypalaniu traw”.  Nasze wołanie o zaprzestanie takich działań przedstawiliśmy społeczeństwu miasta i gminy, wywieszając prace w miejscach przeznaczonych na ogłoszenia w okolicznych wsiach.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy przemyślą sprawę wypalania traw i śmieci, a w ten sposób nie tylko zadbają o środowisko, ale również o bezpieczeństwo własne i sąsiadów.

Klub Młodego Ekologa

Komentarze zablokowane.