Sprawdź co wiesz o zdrowym trybie życia

22 Maj 2020
Kategoria Świetlica
22 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Sprawdź co wiesz o zdrowym trybie życia została wyłączona

Dzisiaj  kończy  się  tydzień, w  którym  zgłębialiście  wiedzę  o  zdrowym  trybie  życia, walorach  odżywczych  warzyw  i  owoców, o stosowaniu  się  do  piramidy  żywienia podczas ustalania dziennego i  tygodniowego  jadłospisu  oraz  o roli  higieny  i  aktywnego  wypoczynku na świeżym  powietrzu. Dzisiaj  proponuję  Wam  zabawę  ruchową: „Znajdź  swoją  parę” , link z  piosenkami  oraz  malowanie kredkami  lub  farbami  warzywnych  i  owocowych  mandali. Zachęcam  do wykonania testu: „Czy  dbasz  o  swoje  zdrowie?”, a także  do ćwiczeń sprawdzających  to,  czego  w  tym  tygodniu  się  dowiedzieliście. Na  koniec  zapraszam  do  gry  „Warzywno – owocowej  memory”. 

zabawa ruchowa i piosenki

sprawdz co wiesz

czy dbasz o swoje zdrowie

owocowe i warzywne mandale

gra memory

 

                                 Miłego  weekendu!  M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.